Urodzinowa rozpusta

Bananowo-orzechowy pudding chia z płatkami migdałowymi i maca
Stało się. Dziś mogę oficjalnie mówić, że jestem dorosła. I chyba na tym się skończy, bo póki co tego nie czuję i dużym dzieckiem pozostaje się chyba na zawsze :) Ale pewne założenia są. Wiem, że teraz przede wszystkim muszę nauczyć się walczyć ze schematami, które sama sobie narzucam, później żałując każdej zmarnowanej chwili. Nie pozwolę, żeby najlepszy okres w życiu wyglądał tak jak do tej pory. Najtrudniejsza walka to walka z samym sobą, ale wreszcie uwierzyłam, że może być dobrze. Że mogę wygrać więcej niż się spodziewam. Najważniejsze, że czuję, że nie jestem sama. Mam wokół siebie cudownych ludzi, którzy będą mnie dopingować i wspierać, choćby nie wiem co.
Tymczasem dziś się rozpieszczamy! I niecierpliwie wyczekujemy piątku :)
Miłego dnia!

22 komentarze:

 1. Wszystkiego najlepszego!;-)

  OdpowiedzUsuń
 2. Wszystkiego najlepszego kochana! Co prawda ja za rok osiemnaście, ale nie dowierzam kiedy to zleciało i nie czuję się na swoje lata. Wciąż chciałabym pozostać małą dziewczynką. Jednak Tobie życzę dużo zdrówka przede wszystkich, spełnienia Twoich marzeń, bo to też bardzo ważne w realizacji samego siebie. Żebyś nigdy nie patrzyła wstecz, tylko żyła chwilą i nie przejmowała się niczym. Oczywiście dużo miłości życzę również i uśmiechu! :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Wszystkiego Najlepszego kochana! Przede wszystkim dużo szczęścia, spełnienia marzeń, dążenia do celów. I pamiętaj, wiek to tylko cyferki tak naprawdę dziećmi będziemy zawsze, chociażby dla naszych rodziców ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja swoją osiemnastkę miałam pół roku temu, ale nadal się nie czuję dorosła, bo po mimo, że ma się ten dowód, jaką władzę nad swoim życiem, to prawie się i tak nie zmieniło i życzę ci, żebyś pozostała sobą, bo to najważniejsze no i tak jak piszesz, dziećmi zawsze pozostaniemy, a do tego spełnienia marzeń, trafnych wyborów co do deklaracji maturalnej we wrześniu i dużo uśmiechu na twarzy :*

  OdpowiedzUsuń
 5. Sto lat, sto lat... Życzenia najlepsze dla Ciebie! :* Ale wiesz co? Nie dorastaj tak szybko. Daj sobie jeszcze czas na bycie dzieckiem! :)

  OdpowiedzUsuń
 6. STO LAT!!!! WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO!

  OdpowiedzUsuń
 7. Dorosłym się nie staje przez jedną noc, to długi i okropnie trudny proces i życzę Ci, żebyś zawsze mogła podejmować decyzje płynące prosto z serca, żebyś w zdrowiu dążyła do szczęścia po drodze spełniając wszystkie marzenia- większe i mniejsze. Dużo miłości i wsparcia w innych ludziach, a przede wszystkim odnalezienia wsparcia i siły w samej sobie. Na wszystko co najlepsze zasługujesz Słonko i tego Ci życzę :*

  OdpowiedzUsuń
 8. Jak ten czas szybko leci...Wszystkiego najlepszego! Spełnienia najskrytszych marzeń :) I duuużo zdrowia <3

  OdpowiedzUsuń
 9. Wszystkiego najlepszego, zdrowia, spełnienia marzeń i dużo umiechu :) :*
  dorosłość wcale nie jest taka fajna jak się wydaje ;)

  OdpowiedzUsuń
 10. Wszystkiego najlepszego! Chcę Ci życzyć byś po prostu zawsze była zdrowa, uśmiechnięta i szczęśliwa! :* Sto Lat :)

  OdpowiedzUsuń
 11. Kochana!!! Wszystkiego najlepszego z okazji urodzinek!!! Czegóż ja Ci mogę życzyć... Wszystkiego dobrego, zdrowia, szczęścia, miłości, spełnia marzeń. Aby uśmiech juz zawsze gościł na Twoje przepięknej twarzyczce, abyś nie zapomniała, że są ludzie, którzy zawsze Ci pomogą. Żebyś nie patrzyła juz wstecz i codziennie czerpała, jak najwięcej z życia. Zawsze możesz ma mnie liczyć :*
  Jeszcze raz wszystkiego najlepszego HOT 18!!! :* <3

  OdpowiedzUsuń
 12. Uczciłaś urodziny idealnie. Takiego smaku puddingu chia jeszcze nie widziałam.
  Kochana przede wszystkich uśmiechu, zdrowia, wytrwałości i spełnienia zamierzonych celów Ci życzę :*

  OdpowiedzUsuń
 13. Wszystkiego najlepszego! Choć to osiemnastka wcale jakoś nie czyni od razu "dorosłym", za dużo jest innych czynników. Myślę nawet, że chyba ważniejsza jest ta ostatnia nastka ;)
  Powera w tej walce życzę.

  OdpowiedzUsuń
 14. Kochana wszystkiego najwspanialszegoo! <3 zdrówka, bo to najważniejsze, samych sukcesów w życiu i tych kulinarchu również :) dużo uśmiechu i spełniania nawet tych najskrytszych marzeń :*** świętuj dziś :)

  OdpowiedzUsuń
 15. Naprawdę wszystkiego najlepszego! Zdrowia, szczęścia, smacznych sniadań do końca życia i samych powodzeń w kuchni i nie tylko :)
  polarois.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 16. Wszystkiego najlepszego w takim razie! Zdrowia oczywiście, bo jest najważniejsze, ale również szczęścia, spełnienia najskrytszych marzeń i dużo uśmiechu oraz spokoju :)

  OdpowiedzUsuń
 17. Wszystkiego najlepszego! Pamiętaj, że jednak po 18 dużo zmienia się w Twoim życiu, mimo, że tego nie czujesz :)

  OdpowiedzUsuń
 18. Wszystkiego najwspanialszego! Wiele radości oraz spełnienia marzeń :)

  OdpowiedzUsuń